o mnie

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś 😉

Karolina Hyjek

Jestem Karolina, mama dwójki.

Pomagam młodym mamom, takim jak Ty, rozszerzać dietę dzieci. Kroczę z Tobą ramię w ramię, żebyś pozbyła się strachu o zakrztuszenie i zniwelowała skręt żołądka. Będziesz wiedzieć co i jak robić, nawet jeśli Twoje dziecko jeszcze nie usiadło, a zbliża się czas na nowe pokarmy. Zgodnie z najnowszymi zaleceniami, w spokoju i na luzie. Tak, by rozszerzanie diety nie spędzało Ci już snu z powiek. Staniesz się pewna siebie i z radością podejdziesz do rozszerzania diety.

Tworzę kursy online, ebooki, webinary. Marzę o świecie, gdzie każda mama z radością i motylami w brzuchu przyrządza posiłek dla dziecka i całej rodziny. Bo w naszym macierzyństwie staniesz czasem gołą stopą na klocek, a czasem obudzisz się o 2 w nocy z mokrą koszulką w okolicach piersi. I to jest wystarczający powód by w innych aspektach było łatwiej.

Swoją wiedzę o żywieniu dzieci zgłębiam od blisko 5 lat, odkąd musiałam rozpocząć wprowadzanie nowych smaków mojemu synowi. Potem przyszedł czas na założenie grupy na Facebooku i codzienny kontakt z mamami. Przeczytałam masę książek, przestudiowałam wiele przepisów, byś nie musiała iść tą drogą. Wyłuskałam dla Ciebie esencję, jak ziarenka wanilii z laski. Obecnie występuję w podkastach, audycjach radiowych czy jako ekspert w konferencjach. Patrzę na rozszerzanie diety przez pryzmat mamy, która wcale nie ma całego dnia na gotowanie, ale chce sprytnie wykorzystać czas. No i napić się ciepłej kawy.

Akademia BLW jest dla Ciebie!

Jako członek Akademii BLW będziesz rodzicem, który z większą przyjemnością i łatwością będzie wprowadzał swoje dziecko w świat nowych smaków i przyjemnych doznań. Zapraszam Cię do tej ekscytującej przygody.

Karolina Hyjek

Co mówią inne mamy?
Karolina przekonała do rozszerzania diety metodą BLW nie tylko mnie, ale również moją mamę. I w to bardzo prosty sposób: dzieląc się wiedzą, rozkładając obawy na czynniki pierwsze i pokazując na przykładzie swojej rodziny, że to działa! Będąc mamą, mam tyle na głowie, że nie mogę doktoryzować się z żywienia niemowląt. Potrzebuję praktycznych porad, prostych przepisów i szybkich zwycięstw. Tego i wiele więcej dostarcza mi Akademia. Dodatkowo bardzo duży plus za dostępność - grupa na Facebooku, tematyczne live'y, i zaangażowanie - żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Serdecznie polecam.
Testimonial Marta Górecka
Marta
Bardzo gorąco polecam Karolinę. Dzięki jej ogromnej wiedzy i wsparciu w temacie BLW udało mi się z sukcesem rozpocząć rozszerzanie diety u córki za pomocą tej metody. Również dzięki pomocy i wskazaniu wartościowych badań i wiadomości na temat BLW udało się przekonać babcię o tym, że jej wnuczce naprawdę nie dzieje się nic złego, a nawet więcej - podoba się samodzielne jedzenie! Dzięki ogromowi wsparcia i pomocy czuję się dużo pewniej i wiem, że Karolina pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwości 😉 Zdecydowanie polecam oraz podziwiam za całe zaangażowanie!
Zdjęcie Marleny Stomskiej
Marlena
Każda mama wie, że pierwsze dni z pierwszym dzieckiem to najtrudniejszy okres dla każdej z nas, a rozszerzanie diety to czarna magia!!! Mama, babcia, teściowa, pediatra, Internet, inne mamy, itp... każdy ma wiele w tym temacie do powiedzenia i często opinie różnią się od siebie - I co dalej? Dalej to najlepiej porady Karoliny ;)))) Dzięki niej odważyłam się podać dziecku coś innego niż papkę, trochę więcej niż owoce czy warzywa. na spokojnie, racjonalnie i z cierpliwością wytłumaczyła jak to powinno się odbywać 😉 Dzięki niej pozwoliłam dziecku na nieco więcej i pewnie gdyby nie ona nie dowiedziałabym się, że mój syn jest już gotowy na "samodzielne" jedzenie ;))))) Ps. Poradzi nie tylko w sprawach żywieniowych 😉 Super dziewczyna, gorąco polecam 😉
Testimonial Marta Kałek
Marta
Karolina to świetna kobieta, która poświęca swój wolny czas by szerzyć wiedzę na temat BLW i zdrowego odżywiania. Pomaga, wspiera i nakierowuje. A do tego udostępnia pyszne przepisy, które później zajadają całe rodziny.
Mama Ola Palasek
Ola
Karolina jest encyklopedią wiedzy o BLW. Jej rady oraz przepisy dań dla maluchów są świetne. Polecam z całego serca.
Sylwia Sowa
Sylwia
Karolina jest kopalnią wiedzy 😉 Zwróciłam się do niej po jednym z live o pomoc 😉 Wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie i doradziła odnośnie żywienia mojej córki. Z jej przepisów z grupy na Facebook'u korzystam niemalże codziennie 😉
Justyna Gierszewska
Justyna
Karolina była i nadal jest moją mentorką. Od początku karmiłam syna piersią, rozszerzanie diety szło nam bardzo opornie, bo syn uznawał jedyny pokarm: mleko mamy. Dzięki Karolinie udało nam się rozszerzyć dietę metodą BLW. Dzięki jej ogromie wiedzy poszliśmy na odpowiednie badania, gdy z wywiadu przypuszczała niedobór żelaza. Tak też wskazały wyniki badan. Dzięki niej moja laktacja trwała dłużej oraz syn otrzymał odpowiednie suplementy. Do Karoliny można napisać o każdej porze dnia i nocy i mimo ogromu swojej pracy i obowiązków zawsze pomoże! Serdecznie polecam i ogromnie się cieszę, że spotkałam ją na swojej drodze 😀 jest ona encyklopedią BLW ❗👌
Paulina Adamczak
Paulina
Jak dobrze, że jest Karolina! Dzięki niej temat rozszerzania diety nie spędza mi snu z powiek. Potrafi rzeczowo, ale też w bardzo przystępny sposób przekazać ogrom wiedzy i doświadczenia jakie posiada. Nie ma dla niej głupich pytań i żadnego nie zostawia bez odpowiedzi. Pełen profesjonalizm i chęć pomocy innym młodym mamom w temacie BLW czyni Karolinę najlepszą doradczynią w sprawach żywienia maluchów jaką można sobie wymarzyć ❤️
Ewa Trocer
Ewa
Akademię BLW odkryłam dopiero przy drugim dziecku, kiedy to już myślałam, że po przeczytaniu 4 książek o BLW, wiem już sporo. Okazało się, że się myliłam, bo dopiero tutaj otrzymałam aktualną wiedzę i wsparcie, jakiego potrzebowałam. Już wiem kiedy, co, jak i dlaczego! A jeśli na mojej drodze pojawiają się kolejne wątpliwości to nie muszę już nigdzie szukać, bo Akademia BLW odpowiada na potrzeby zarówno mojego niemowlaka, jak i przedszkolaka.
Estera
Estera
X