fbpx
X
Tylko do 3.12 dołącz do Akademi BLW -->Wpisz BLACK, a do 2,12 cena obniży się o ponad 16 zł (nie dot. pakietu z indywid. spotkaniem)

o mnie

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś 😉

Karolina Hyjek

Nazywam się Karolina Hyjek i jestem mamą syna i córki, którym rozszerzałam dietę metodą BLW. Jestem też twórczynią Akademii BLW, która pomoże Ci w rozszerzaniu diety Twojego dziecka. Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez ten proces.

Doradzam Mamom (ich opinie poniżej), wspieram je i staram się inspirować do wartościowego, prostego i szybkiego gotowania dla całej rodziny. Dlatego od blisko 3 lat prowadzę grupę na Facebooku BLW Baby, która obecnie liczy ponad 30 tysięcy Mam i Ojców i ciągle rośnie. Codziennie mam kontakt z Mamami, które są tuż przed rozpoczęciem rozszerzania diety swoim dzieciom lub niedawno zaczęły tą przygodę. Kontakt z nimi jest inspiracją do dalszych działań i daje mega energię. Sama nie używam w domu pszenicy, stąd większość moich przepisów jest bezglutenowa. 

Akademia BLW jest dla Ciebie!

Jako członek Akademii BLW będziesz rodzicem, który z większą przyjemnością i łatwością będzie wprowadzał swoje dziecko w świat nowych smaków i przyjemnych doznań. Moją misją jest by rozszerzanie diety nie było stresujące ani dla Ciebie ani dla Twojego Dziecka. Zapraszam Cię do tej ekscytującej przygody.

Karolina Hyjek

Co mówią inne mamy?
Karolina przekonała do rozszerzania diety metodą BLW nie tylko mnie, ale również moją mamę. I w to bardzo prosty sposób: dzieląc się wiedzą, rozkładając obawy na czynniki pierwsze i pokazując na przykładzie swojej rodziny, że to działa! Będąc mamą, mam tyle na głowie, że nie mogę doktoryzować się z żywienia niemowląt. Potrzebuję praktycznych porad, prostych przepisów i szybkich zwycięstw. Tego i wiele więcej dostarcza mi Akademia. Dodatkowo bardzo duży plus za dostępność - grupa na Facebooku, tematyczne live'y, i zaangażowanie - żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Serdecznie polecam.
Testimonial Marta Górecka
Marta
Bardzo gorąco polecam Karolinę. Dzięki jej ogromnej wiedzy i wsparciu w temacie BLW udało mi się z sukcesem rozpocząć rozszerzanie diety u córki za pomocą tej metody. Również dzięki pomocy i wskazaniu wartościowych badań i wiadomości na temat BLW udało się przekonać babcię o tym, że jej wnuczce naprawdę nie dzieje się nic złego, a nawet więcej - podoba się samodzielne jedzenie! Dzięki ogromowi wsparcia i pomocy czuję się dużo pewniej i wiem, że Karolina pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwości 😉 Zdecydowanie polecam oraz podziwiam za całe zaangażowanie!
Zdjęcie Marleny Stomskiej
Marlena
Każda mama wie, że pierwsze dni z pierwszym dzieckiem to najtrudniejszy okres dla każdej z nas, a rozszerzanie diety to czarna magia!!! Mama, babcia, teściowa, pediatra, Internet, inne mamy, itp... każdy ma wiele w tym temacie do powiedzenia i często opinie różnią się od siebie - I co dalej? Dalej to najlepiej porady Karoliny ;)))) Dzięki niej odważyłam się podać dziecku coś innego niż papkę, trochę więcej niż owoce czy warzywa. na spokojnie, racjonalnie i z cierpliwością wytłumaczyła jak to powinno się odbywać 😉 Dzięki niej pozwoliłam dziecku na nieco więcej i pewnie gdyby nie ona nie dowiedziałabym się, że mój syn jest już gotowy na "samodzielne" jedzenie ;))))) Ps. Poradzi nie tylko w sprawach żywieniowych 😉 Super dziewczyna, gorąco polecam 😉
Testimonial Marta Kałek
Marta
Karolina to świetna kobieta, która poświęca swój wolny czas by szerzyć wiedzę na temat BLW i zdrowego odżywiania. Pomaga, wspiera i nakierowuje. A do tego udostępnia pyszne przepisy, które później zajadają całe rodziny.
Mama Ola Palasek
Ola
Karolina jest encyklopedią wiedzy o BLW. Jej rady oraz przepisy dań dla maluchów są świetne. Polecam z całego serca.
Sylwia Sowa
Sylwia
Karolina jest kopalnią wiedzy 😉 Zwróciłam się do niej po jednym z live o pomoc 😉 Wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie i doradziła odnośnie żywienia mojej córki. Z jej przepisów z grupy na Facebook'u korzystam niemalże codziennie 😉
Justyna Gierszewska
Justyna
Karolina była i nadal jest moją mentorką. Od początku karmiłam syna piersią, rozszerzanie diety szło nam bardzo opornie, bo syn uznawał jedyny pokarm: mleko mamy. Dzięki Karolinie udało nam się rozszerzyć dietę metodą BLW. Dzięki jej ogromie wiedzy poszliśmy na odpowiednie badania, gdy z wywiadu przypuszczała niedobór żelaza. Tak też wskazały wyniki badan. Dzięki niej moja laktacja trwała dłużej oraz syn otrzymał odpowiednie suplementy. Do Karoliny można napisać o każdej porze dnia i nocy i mimo ogromu swojej pracy i obowiązków zawsze pomoże! Serdecznie polecam i ogromnie się cieszę, że spotkałam ją na swojej drodze 😀 jest ona encyklopedią BLW ❗👌
Paulina Adamczak
Paulina
Jak dobrze, że jest Karolina! Dzięki niej temat rozszerzania diety nie spędza mi snu z powiek. Potrafi rzeczowo, ale też w bardzo przystępny sposób przekazać ogrom wiedzy i doświadczenia jakie posiada. Nie ma dla niej głupich pytań i żadnego nie zostawia bez odpowiedzi. Pełen profesjonalizm i chęć pomocy innym młodym mamom w temacie BLW czyni Karolinę najlepszą doradczynią w sprawach żywienia maluchów jaką można sobie wymarzyć ❤️
Ewa Trocer
Ewa
Akademię BLW odkryłam dopiero przy drugim dziecku, kiedy to już myślałam, że po przeczytaniu 4 książek o BLW, wiem już sporo. Okazało się, że się myliłam, bo dopiero tutaj otrzymałam aktualną wiedzę i wsparcie, jakiego potrzebowałam. Już wiem kiedy, co, jak i dlaczego! A jeśli na mojej drodze pojawiają się kolejne wątpliwości to nie muszę już nigdzie szukać, bo Akademia BLW odpowiada na potrzeby zarówno mojego niemowlaka, jak i przedszkolaka.
Estera
Estera