Boisz się zakrztuszenia? Dziecko nie siada samodzielnie?

Rozszerz dziecku dietę metodą BLW,
nawet jeśli nie wiesz jak i od czego zacząć.

Jeszcze możesz dołączyć przez:

potem już zaczynam przygotowania do rozszerzania diety z moimi kursantkami

Co mówią Mamy o Akademii BLW?

Polecam każdej mamie Akademię BLW, dlatego że rozwiała ona moje wątpliwości i bardzo dużo nauczyła. Nie byłam pewna czy wybrać tą metodę, bo to moje drugie dziecko. Pierwsze, przy którym stosowaliśmy słoiczki, jest teraz okropnym niejadkiem. Ale dostałam ogrom wiedzy, pomoc, uspokojenie i spokój.
D.P
Daria
Mama synów 2,5l i 6m
Akademię BLW odkryłam dopiero przy drugim dziecku, kiedy to już myślałam, że po przeczytaniu 4 książek o BLW, wiem już sporo. Okazało się, że dopiero tutaj otrzymałam aktualną wiedzę i wsparcie, jakiego potrzebowałam.
Estera
Estera
Mama Aarona 3l i Samuela 11m

Co to jest BLW?

Baby Led Weaning (BLW) znane w Polsce jako Bobas Lubi Wybór, to rewolucyjne podejście do rozszerzania diety dzieci. Twoje dziecko może w większym stopniu zaangażować się w doświadczenia związane z jedzeniem. Tym samym zachęcasz go zaufania i eksploracji świata. Dziecko uczy się, jak jeść samodzielnie, co ostatecznie prowadzi do lepszych nawyków żywieniowych w przyszłości. Maluch dostaje pokarm w kawałkach, a całą rodziną jecie wspólne i te same posiłki.

Uwolnij się od karmienia łyżeczką i papkami

Jeżeli chcesz by dziecko:

samodzielnie
jadło więcej warzyw, chętnie, samodzielnie i różnorodnie
zdrowo
jadło zdrowo, bez soli i cukru oraz zgodnie z najnowszymi zaleceniami
roznorosnosc
mogło wybierać i decydować o tym co zje

a przy tym wszystkim zależy Ci by mieć możliwość zjedzenia ciepłego posiłku i chcesz wiedzieć, jak rozszerzać dziecku dietę w prawidłowy sposób, zgodnie z najnowszymi zaleceniami i bez monotonni? A jednocześnie z radością i motylkami w brzuchu?

Jeśli tak, to metoda BLW będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Baby Led Weaning (BLW) znane w Polsce jako Bobas Lubi Wybór, to rewolucyjne podejście do rozszerzania diety dzieci. Twoje dziecko może w większym stopniu zaangażować się w doświadczenia związane z jedzeniem. Tym samym zachęcasz go do zaufania i eksploracji świata. Dziecko uczy się, jak jeść samodzielnie, co ostatecznie prowadzi do lepszych nawyków żywieniowych w przyszłości. Maluch dostaje pokarm w kawałkach, a całą rodziną jecie wspólne i te same posiłki.

Metoda została stworzona przez dr Gill Rapley, amerykańską pielęgniarkę i położną.

Jesteś w dobrym miejscu! Mam dla Ciebie rozwiązanie

Akademia BLW to unikalny i kompleksowy program dla rodziców dzieci w wieku od 0-6 miesiąca, który poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces rozszerzania diety. Składa się z lekcji wideo, materiałów dodatkowych oraz sesji Q&A na  żywo.

Rozszerzanie diety to faktycznie może być okres pełen stresów, jeśli idziesz sama. Nie masz kiedy usiąść z kubkiem ciepłej kawy, a co dopiero przygotować jakiś obiad dla całej rodziny. Ze słoiczków też nie bardzo chcesz korzystać. Dlatego Akademia BLW staje się Twoim przewodnikiem i odpowiada na Twoje potrzeby.

TERAZ
Karmienie dziecka

Jestem zagubiona. Już teraz czuję stres, jak to będzie. Obawiam się monotonności w posiłkach.

AkademiaBLW
PO SKOŃCZONEJ AKADEMII BLW
Dziecko blw

Zaczęłam rozszerzanie diety pełna spokoju. Otrzymałam większe poczucie pewności.

Co zyskasz z programem Akademii BLW:

Staniesz się Mamą, która nie boi się podać kawałków

Pokażę Ci jak w bezpieczny sposób rozpocząć rozszerzanie diety dziecka, byś była spokojna.

Zjesz ciepły posiłek!

Ciepła kawa była do tej pory tylko marzeniem? Pokażę Ci, co i jak robić by móc zjeść ciepły posiłek.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze

Nie będziesz musiała gotować 2 osobnych obiadów i brudzić wielu naczyń. Nie będziesz musiała kupować słoiczków. Poprowadzę Cię za rękę, oszczędzając Twój czas, który będziesz mogła poświęcić sobie lub swojemu dziecku.

Poznasz inne Mamy takie jak Ty

W grupie poznasz inne Mamy, które również będą rozszerzały dietę swoim dzieciom. Już sama ta grupa wzajemnego wsparcia i wspólnego przeżywania tych wspaniałych momentów, gdy Twoje dziecko zajada się brokułami, jest naprawdę bezcenna.

Nagrania video, audio oraz tekst 24/7

Korzystasz kiedy chcesz! Lekcje możesz w dowolnym momencie oglądać, słuchać podczas karmienia czy spaceru albo czytać wieczorem do poduszki. Masz wolność wyboru 😉

Otrzymasz kurs online podzielony na moduły i bonusy

Każdym z modułów składa się z 6-13 nagrań video omawiających cały proces rozszerzania diety, zgodnie z najnowszymi zaleceniami. Tutaj dowiesz się od jakich potraw zacząć, a także jak sobie radzić z zakrztuszeniem. Bonusy to absolutna wisienka na torcie.

Otrzymasz bonusy i unikniesz błędów początkujących

Dostęp do materiałów i infografik pozwoli Tobie oraz osobom w Twoim otoczeniu zapamiętać to co najważniejsze. Dodatkowo powiem Ci, na co zwrócić uwagę oraz jakich uniknąć błędów.

Postępowanie zgodne z rodzicielstwem bliskości, szacunkiem i zaufaniem

Jeśli jesteś Mamą, która chce wychowywać dziecko w duchu rodzicielstwa bliskości, z szacunkiem i zaufaniem, pokażę Ci jak przenieść to podejście na sferę żywieniową.

Przejdziesz przez proces pod okiem zakochanej w BLW i doświadczonej mamy

Jestem mamą taką jak Ty. Wiem czego się obawiasz, byłam na Twoim miejscu.
Podczas sesji Q&A będę odpowiadała na pojawiające się pytania i wątpliwości na żywo, żeby wesprzeć Cię moją wiedzą i doświadczeniem.

Jeszcze możesz dołączyć przez:

Czy jest inna droga niż Akademia BLW?

Jasne! Zawsze możesz popytać inne koleżanki, jak one rozszerzały dietę swojego dziecka (a przecież nierzadko towarzyszyło im skręcanie żołądka i stres). Możesz też przeczytać książki lub przekopać się przez masę wzajemnie sprzecznych informacji w internecie.

Tylko jestem przekonana, że jako mama, nie masz na to za czasu. Z Akademią BLW bierzesz telefon do ręki i czekając w kolejce do lekarza czytasz, spacerując z wózkiem słuchasz czy oglądasz podczas niedzielnej podróży autem do teściowej na obiad. Wszystko w przystępnej formie i zgodnie z najnowszymi zaleceniami żywienia. Będziesz spokojniejsza, będziesz wiedzieć jak działać i jak rozmawiać z rodziną, która początkowo może nie być przychylna jej decyzji. Przeprowadzę Cię przez ten proces za rękę.

Materiały stworzone w Akademii BLW opierają się o najnowsze zalecenia Amerykańskiej Akademii Pediatrii, WHO (Światowa organizacja Zdrowia) oraz Polskie Towarzystwo Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Ale masz je podane nie naukowym językiem, a w sposób prosty i zrozumiały.

Jestem mamą małego dziecka, mam mało czasu

Czytasz to wszystko i właśnie to sobie myślisz? Nie mam czasu?

Dlatego Akademia BLW jest dla Ciebie.

Nikt nie zrozumie Cię lepiej niż inna mama z małymi dziećmi! Ja wiem, że nie masz czasu na siedzenie godzinami przed komputerem czy telefonem.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie krótkie, w większości kilku minutowe lekcje, ale też każda z nich ma napisy. Możesz czytać lub słuchać kiedy tylko chcesz. Wystarczy poświęcić 15 minut dziennie: na spacerze, podczas karmienia czy gotowania.

Dodatkowo chcę byś była super zadowolona, odniosła sukces i była spokojna. Chcę byś udowodniła Teściowej, że Twój wybór to najlepsza droga dla Twojego dziecka.

Dlatego do programu napakowanego w przystępny sposób wiedzą i najnowszymi zaleceniami dodaję:

Dziennik alergenów

dziennik alergenów (wprowadzanych produktów)

Pieorwsze dwa miesiące posiłki

inspiracje posiłków na pierwsze dni

Wykaz produktów białka

plansze źródeł poszczególnych składników mineralnych 

i wiele innych.

Bo ja wiem, że to ważne by mieć maksymalnie ułatwiony start. Dzięki temu wprowadzisz nowe pokarmy bez stresu i z motylami w brzuchu.

A dodatkowo przekonasz swoją Mamę lub Teściową do takiego sposobu rozszerzania diety dzięki UNIKATOWEMU LISTOWI DO BABCI.

Co otrzymasz biorąc udział w kursie?

KURS

 • 12-miesięczny dostęp do Akademii BLW na platformie internetowej oraz do aktualizacji materiałów
 • Grupę wspólnego wsparcia na Facebooku tylko dla kursantek (dostęp bezterminowy)
 • Dostęp do lekcji na żądanie 24/7
 • Lekcje możesz oglądać, słuchać lub czytać (video posiada napisy)

BONUSY NA DZIEŃ MATKI

 • BONUS: Dostęp do dokumentów dodatkowych, checklist, infografik i wielu filmów z życia dziecka BLW ułatwiających rozszerzanie diety
 • BONUS: Nagranie webinaru Boże Narodzenie
 • BONUS: Wykaz posiłków na pierwsze miesiące rozszerzania diety
 • BONUS: Dziennik alergenów
 • BONUS: Źródła zastępowania alergenów
 • BONUS: List do Babci w postaci video i audio, który możesz przesłać do Mamy lub Teściowej

całkowita wartość ponad 1500 zł

tylko teraz możesz kupić za:

197 zł

Co mówią Mamy o Akademii BLW?

Miałam wątpliwości czy kurs Akademii BLW spełni nasze oczekiwania. Kursy tego typu są zazwyczaj "bezosobowe", bez możliwości nawiązania relacji z osobą prowadzącą. Jednak dzięki Akademii BLW zyskałam większe poczucie pewności, że postępuję dobrze wybierając tę metodę rozszerzenia diety. Zyskałam spokój ducha i moc pozytywnej energii do działania. Moduł o rozpoczęciu rozszerzania diety, w sytuacji gdy dziecko nie siada rozwiał moje wątpliwości. Bardzo bałam się, że za wcześnie posadzę dziecko w krzesełku, że mu tym zaszkodzę. No i List do Babci był bardzo pomocny. Najważniejszymi 3 zaletami było dla mnie to, że wszystkie niezbędne zagadnienia dostępne są w jednym miejscu, mentoring, wiele możliwości realizacji kursu (słuchanie, czytanie, oglądanie), pomocne materiały na początek gdy brakuje jeszcze pomysłów na posiłki. Cieszę się, że trafiłam na Akademię BLW, poleciłabym ją innej mamie, gdyż poza bogatą treścią merytoryczną, buduje poczucie pewności siebie i spokoju, które są niezbędne na początku oraz daje kopa do działania by wytrwać przy tej metodzie.
aKociuba
Angelika
Mama Marcela 6m
Dzięki Akademii BLW otrzymałam dostęp do wielu materiałów, wiedzę, redukcję mojego stresu związanego z rozszerzaniem diety. Najbardziej przydatne był dla mnie planer posiłków oraz dwa moduły: Kolejność podawania produktów, a także Kiedy i jak wprowadzać produkty. To co najbardziej przypadło mi do gustu to była długość filmów - chętnie oglądało się krótkie materiały i można było uczyć się mając nawet niedługą przerwę od codziennych obowiązków. Natomiast dodatkowe filmy obrazowały poruszane tematy i pokazywały jak to wygląda w prawdziwym świecie. A na live z sesją Q&A od razu można uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Ze względu na szeroki zakres wiedzy przedstawiony w przystępny sposób poleciłabym ten kurs, każdej mamie, która czuje się niepewnie przed rozszerzaniem diety.
A Kowalik
Ania
Mama Zuzi 6m

Opis programu Akademii BLW

Każda z lekcji jest kilkuminutowa. Wystarczy, że masz tylko chwilę.

MODUŁ 1 PLAN
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Plan gry
 • LEKCJA 3: Efekt końcowy
 • LEKCJA 4: Co potrzebujesz by ukończyć ten program?
 • LEKCJA 5: Jak studiować ten program?
 • LEKCJA 6: Kim jest Twój instruktor?
 • LEKCJA 7: Początki Karoliny z BLW
 • LEKCJA 8: Praca domowa
MODUŁ 2 CZYM JEST BLW?
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Kiedy zaczynamy rozszerzać dietę?
 • LEKCJA 3: Co to jest BLW?
 • LEKCJA 4: Filozofia BLW
 • LEKCJA 5: Łączenie BLW z karmieniem łyżeczką
 • LEKCJA 6: Jak zmienić tradycyjną metodę rozszerzania diety na BLW?
 • LEKCJA 7: Jak zachęcić dziecko do jedzenia?
 • LEKCJA 8: Praca domowa
MODUŁ 3 OZNAKI GOTOWOŚCI
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Oznaki gotowości, czy zęby są niezbędne?
 • LEKCJA 3: Pozycja stabilna i siad dziecka
 • LEKCJA 4: Jak zacząć, gdy dziecko nie siedzi?
 • LEKCJA 5: Kiedy jest za wcześnie na krzesełko do karmienia?
 • LEKCJA 6: Prawidłowa pozycja w krzesełku do karmienia
 • LEKCJA 7: Praca domowa

MODUŁ 4 KIEDY I JAK WPROWADZAĆ?

 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Moment dnia i moment życia
 • LEKCJA 3: Konsekwencja
 • LEKCJA 4: Atmosfera
 • LEKCJA 5: Ilość posiłków, zasady jedzenia
 • LEKCJA 6: Mleko vs. posiłek stały
 • LEKCJA 7: W jakich ilościach i porach proponować posiłek (co z nocą)? 
 • LEKCJA 8: Od czego zacząć?
 • LEKCJA 9: Praca domowa
MODUŁ 5 KOLEJNOŚĆ PODAWANIA PRODUKTÓW
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Kolejność i forma podawanych produktów
 • LEKCJA 3: Mięso, ryby, jaja
 • LEKCJA 4: Zupy
 • LEKCJA 5: Woda
 • LEKCJA 6: Kiszonki
 • LEKCJA 7: Warzywa
 • LEKCJA 8: Mrożonki
 • LEKCJA 9: Produkty Eko/Bio
 • LEKCJA 10: Produkty gęste odżywczo i energetycznie
 • LEKCJA 11: Różnorodna konsystencja
 • LEKCJA 12: Kaszki
 • LEKCJA 13: Czego nie podajemy?
 • LEKCJA 14: Praca domowa
MODUŁ 6 CO CIĘ MOŻE NIEPOKOIĆ?
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Akcesoria do BLW
 • LEKCJA 3: Zakrztuszenie
 • LEKCJA 4: Zadławienie
 • LEKCJA 5: Co powinno zaniepokoić przy rozszerzaniu diety?
 • LEKCJA 6: Jak zaufać dziecku, że wie co robi i nie dostać przy tym zawału?
 • LEKCJA 7: Przeciwwskazania do BLW
 • LEKCJA 8: Gdy dziecko nie chce siedzieć w krzesełku
 • LEKCJA 9: Zaparcia/zatwardzenia
 • LEKCJA 10: Neofobia, okresy obniżonego apetytu
 • LEKCJA 11: Pierwsza pomoc
 • LEKCJA 12: Czym się nie martwić?
 • LEKCJA 13: Praca domowa
MODUŁ 7 ZALETY I WADY BLW
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Jakie korzyści daje BLW dzieciom?
 • LEKCJA 3: Jakie korzyści BLW daje rodzicom?
 • LEKCJA 4: Wady BLW
 • LEKCJA 5: Co odpowiadać teściowej
 • LEKCJA 6: Praca domowa

MODUŁ 8 ALERGENY

 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Czym jest alergia i TOP 8 alergenów
 • LEKCJA 3: Jak długo wprowadzać dany produkt?
 • LEKCJA 4: Najbardziej popularne reakcje na alergen
 • LEKCJA 5: Jak postępować przy już stwierdzonej alergii? 
 • LEKCJA 6: Praca domowa
Bonus
MODUŁ 9 BONUS I
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Wskazówki od doświadczonych mam
 • LEKCJA 3: Doświadczenia Karoliny dotyczące podawanych produktów
 • LEKCJA 4: Błędy początkujących
 • LEKCJA 5: Co chciałabym byś zapamiętała po tym kursie?
 • LEKCJA 6: Pożegnanie
MODUŁ 10 BONUS II
 • LEKCJA 1: Powitanie
 • LEKCJA 2: Wcześniaki
 • LEKCJA 3: List do Babci
 • Dziennik wprowadzanych produktów
 • Zamienniki i źródła poszczególnych produktów
 • Co może jeść dziecko BLW na Święta Bożego Narodzenia?

Co mówią Mamy o Akademii BLW?

Dzięki Karolinie odważyłam się podać dziecku coś innego niż papkę, trochę więcej niż owoce czy warzywa. Na spokojnie, racjonalnie i z cierpliwością wytłumaczyła jak to powinno się odbywać 😉 Dzięki niej pozwoliłam dziecku na nieco więcej i pewnie gdyby nie ona nie dowiedziałabym się, że mój syn jest już gotowy na "samodzielne" jedzenie.
Testimonial Marta Kałek
Marta
Dzięki Karolinie temat rozszerzania diety nie spędza mi snu z powiek. Potrafi rzeczowo, ale też w bardzo przystępny sposób przekazać ogrom wiedzy i doświadczenia jakie posiada. Nie ma dla niej głupich pytań i żadnego nie zostawia bez odpowiedzi. Pełen profesjonalizm.
Ewa Trocer
Ewa
Mama Gabi 9m
Karolina przekonała do rozszerzania diety metodą BLW nie tylko mnie, ale również moją mamę. I w to bardzo prosty sposób: dzieląc się wiedzą, rozkładając obawy na czynniki pierwsze i pokazując na przykładzie swojej rodziny, że to działa!
Testimonial Marta Górecka
Marta
Mama Marceli 12m
Karolina jest encyklopedią wiedzy o BLW. Jej rady oraz przepisy dań dla maluchów są świetne. Polecam z całego serca.
Sylwia Sowa
Sylwia
Dzięki ogromnej wiedzy Karoliny i wsparciu w temacie BLW udało mi się z sukcesem rozpocząć rozszerzanie diety u córki za pomocą tej metody.
Zdjęcie Marleny Stomskiej
Marlena
Karolina jest kopalnią wiedzy 😉 Wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie i doradziła odnośnie żywienia mojej córki.
Justyna Gierszewska
Justyna

Przykładowa lekcja i film

Odtwórz film na temat Lekcja t2l2

Kiedy rozszerzamy dziecku dietę?

Jedzenie łyżeczką w wieku 11 miesięcy

O twórczyni Akademii BLW

Instruktor Akademii BLW

KAROLINA HYJEK

 • Jestem mamą dwójki dzieci – syna i córki, którym rozszerzałam dietę metodą BLW.
 • W żłobku opiekunki zawsze powtarzały, że nie dość iż nie trzeba ich karmić to jeszcze wszystko z talerza znika. 
 • Od blisko 5 lat zajmjuę się tematyką BLW, poszerzam stale swoją wiedzę.
 • Przez ten czas ułatwiłam setkom mam początkową drogę rozszerzania diety m.in. pomagając przezwyciężyć lęk przed zakrztuszeniem czy podaniem kawałków.
 • Od blisko 5 lat jako administrator grupy na Facebooku (ponad 35 tysięcy rodziców) pomagam mamom wprowadzić metodę BLW przy ich stole. Mamy kontakt codziennie zarówno na grupie, jak i na indywidualnych spotkaniach online.
 • Przeprowadzam szkolenia online na ogólnopolskich konferencjach Świadoma Mama, występuję w audycjach radiowych, podkastach, prowadzę live’y, webinary i wywiady
 • Prowadzę również indywidualne spotkania online z mamami, które chcą bez stresu i w bezpieczny sposób rozpocząć rozszerzanie diety.
 • Stworzyłam setki inspiracji i przepisów na posiłki na początek rozszerzania diety (głównie bezglutenowe i bez mleka krowiego) oraz dla całej rodziny, bazując na najnowszych i aktualnych zaleceniach.
 • Przepisy, choć łatwe, tworzone są na podstawie moich wieloletnich doświadczeń, warsztatów i eksperymentów kulinarnych.
Najczęściej zadawane pytania

Akademia BLW jest dla wszystkich obecnych i przyszłych Mam, by mogły ze spokojem i pełną wiedzą podejść do rozszerzania diety swojego dziecka. Nawet jeśli zaczęłaś już tradycyjne rozszerzanie diety, czyli podawanie papek łyżeczką, to ten kurs też jest dla Ciebie.
BLW kurs online Akademia BLW to również świetny prezent na Baby Shower, urodziny czy Święta dla Twojej Siostry, Przyjaciółki czy koleżanki.
Ale również Tata, Babcia czy Opiekunka, a także każda osoba zainteresowana żywieniem małych dzieci znajdzie na kursie dużo wiedzy i będzie wiedziała jak rozszerzanie diety metodą BLW wygląda w praktyce.

Akademia BLW może towarzyszyć Ci w domu, podczas karmienia piersią czy na spacerze. Wszystkie lekcje odbywają się online i możesz je odtwarzać na swoim komputerze, tablecie lub telefonie. Lekcje możesz oglądać lub odsłuchiwać wtedy kiedy Tobie pasuje, 24h/7. Dostęp do platformy masz cały czas, przez 12 miesięcy i korzystasz wtedy kiedy chcesz.

To jest wyjątkowa edycja – drzwi są otwarte tylko do 29 maja 2022 r. 

Wszelkie informacje na temat ceny wraz z zakresem znajdziesz tu.

Tak. Po ukończeniu programu Akademii BLW będziesz mieć możliwość wydrukowania certyfikatu.

Tak. Na platformie online będziesz mieć możliwość wystawienia faktury samodzielnie.

Po potwierdzeniu chęci uczestnictwa w Akademii BLW, nastąpi przeniesienie do płatności. Tam można dokonać szybkiego przelewu lub zapłacić blikiem. Wszystkie płatności są szyfrowane i bezpieczne.

Nie. Wszystko odbywa się online. Jedyne czego potrzebujesz to komputer/tablet/telefon i dostęp do internetu.

Nie. Lekcje możesz oglądać poprzez platformę i nie ma możliwości by pobrać je na komputer.

Dostęp do Akademii BLW otrzymasz po dokonaniu płatności. Wszelkie informacje wraz z hasłem dostępowym otrzymasz na adres mailowy, podany podczas rejestracji. Gdyby pojawiły się problemy z mailem, skontaktuj się ze mną: karolina@akademiablw.pl.

Absolutnie nie. Bonusy przysługują w ramach ceny.

Napisz do mnie maila: karolina@akademiablw.pl, a pokieruję Cię z dalszymi krokami.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymujesz od razu po zakupie!

Potrzebujesz gwarancji?

Daję Ci ją. Daję Ci gwarancję, że Akademia BLW jest dla Ciebie.

Satysfakcja gwarantowana

Aż 14 dni gwarancji

Chcę samych zadowolonych klientów!

Dlatego daję Tobie 14 dni gwarancji satysfakcji. 

Po namyśle nie spodobał Ci się ten zakup?

Tak bywa. Rozumiem to. Sama nie lubię kupować kota w worku.

Sytuacje są różne.

Wiem, jak ważne bywa poczucie bezpieczeństwa, że dobrze wydaję swoje pieniądze. 

Chcę Ci to bezpieczeństwo zapewnić, bo jestem pewna wartości tego programu. Dlatego:

Masz 14 dni gwarancji satysfakcji od momentu zakupu,

w trakcie których możesz zwrócić się do mnie z prośbą o zwrot,

a ja nie pytając Ciebie o nic zwrócę Ci 100% wpłaconej kwoty.

No dobra. Na pewno zapytam gdzie popełniłam błąd 

oraz co mogę zrobić inaczej w przyszłości. 

Ale to tyle. Układ fair?

Dołącz już teraz!

Dostęp do platformy masz od razu po zakupie. Już dziś zdobądź wiedzę, jak wspierać dziecko w rozszerzaniu diety. Wiedząc kiedy jest na to gotowe. Bez stresu i skrętu żołądka. Bez monotonii w posiłkach.

Dołącz do Akademii BLW za 197 zł.

Zapłacisz bezpiecznie szybkim przelewem lub BLIK. Operatorem jest PayNow.

ssl